Instruktážní videa servis

Buell XB výměna oleje, jak na to

Dave z http://www.buellxb.com ukazuje, jak vyměnit olej na motocyklu Buell. Podívejte se na podrobné pokyny, jak Dave vyměnil olej na svém Buell Firebolt. Toto video ukazuje, jak vyměnit motorový olej a primární olej na motocyklech Buell. Udělejte si sami výměnu oleje.

Buell 1125r, 1125cr výměna oleje, jak na to

Dave z http://www.buellxb.com nám ukazuje, jak vyměnit olej na motocyklu Buell 1125r nebo 1125cr. Toto instruktážní video ukazuje, jak vyměnit olej u všech motocyklů Buell 1125. Postupujte podle těchto pokynů krok za krokem pro bezproblémovou výměnu oleje pro kutily.

Nastavení spojky motocyklu Buell, jak na to

Dave z http://buellxb.com ukazuje, jak nastavit spojku na vašem motocyklu Buell. Toto instruktážní video vám ukáže vše, co potřebujete vědět, abyste to dokázali sami.

Buell XB výměna zapalovací svíčky, jak na to

Dave z http://buellxb.com ukazuje, jak vyměnit zapalovací svíčky v motocyklu Buell Firebolt. Toto je kompletní ukázka, jak to udělat sami, video o změně zapalovací svíčky.

Buell Motocykl TPS Reset, jak na to

Video od Dave z http://www.buellxb.com ukazuje, jak provést reset TPS na vašem motocyklu Buell pomocí ECMSpy nebo ECM Spy. Možná budete muset provést reset TPS na svém Buell pokaždé, když vyměníte olej nebo naladíte motocykl. Toto video „Udělej si sám“ podrobně předvede proces resetování TPS.

Jak připravit svůj motocykl na zimu, jak na to

Dave z http://www.buellxb.com ukazuje, jak připravit váš motocykl Buell na zimní skladování, včetně úpravy plynu, úpravy baterie, výměny oleje a čištění. Podívejte se na naše Fórum motocyklů Buell, kde najdete další videa o tom, jak to udělat sami.

Buell 1125r, 1125cr výměna zadní brzdové destičky, jak na to

Dave z http://www.buellxb.com vám ukáže, jak změnit zadní brzdy na vašem motocyklu Buell 1125r nebo 1125cr. Video „Udělej si sám“ zahrnuje vše, co potřebujete vědět, abyste mohli vyměnit brzdové destičky na všech 1125 motocyklech Buell. Toto je úplný návod k instalaci brzdových destiček.

Buell 1125r, 1125cr výměna přední brzdové destičky, jak na to

Dave z http://www.buellxb.com nám ukazuje, jak vyměnit přední brzdové destičky u všech motocyklů Buell řady 1125r, 1125cr a XB. Toto je kompletní výukové video s instalací brzdových destiček. V tomto videu je ukázána změna brzdového systému Buell Zero Torzní zatížení nebo ZTL.

Jak upravit napnutí primárního řetězu motocyklu Harley Davidson Sportster nebo Buell a vyměnit olej, jak na to

Zde je návod, jak upravit primární řetěz motocyklu Harley Davidson Sportster. Http://www.hoohoohoblin.com je místo, kde se dozvíte více o mých motocyklech Sportster-Engine. Nastavení napětí primárního řetězu a výměna kapaliny je opravdu snadné a uvidíte vše, co je v tomto videu zahrnuto. Pokud máte motocykl Buell z roku 2002 nebo starší s motorem Harley Davidson Evolution Sportster Engine, bude to fungovat i pro vás. Stačí otevřít kontrolní otvor, změřit mezeru, protočte motor více než 5 nebo 10krát a změřte, zda je vůle méně než 1/2 palce (1,27 cm) v nejtěsnějším bodě se studeným motorem. Je to opravdu snadné a tyto řetězy se příliš neroztahují většinu času to nebudete muset upravovat. Chcete-li olej vyměnit, vypusťte jej a poté jej vylijte do litru. Ukážu vám, jak zkontrolovat primární kapalinu Evolution Sportster v tomto videu, ale pokud měníte olej, nemusíte to kontrolovat. Poté, co jej vypustíte, vložte nový litr primárního oleje Harley-Davidson Sportster. Doufám, že vám to pomůže naučit se to dělat sami. Je to jednoduché a ušetříte spoustu peněz za služby.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *