Emotivní dopis Erika Buella

Emotivní dopis Erika Buella

Erik: „Spolehněte se na mé veškeré úsilí, že naleznu nový způsob, jak se dostat zpět do hry…“

„Děkuji všem za emaily, za podporu na veřejných sítích a jakýkoli výraz uznání, který jste projevili. Od chvíle kdy společnost Erik Buell Racing ukončila svůj provoz, jsem obdržel nespočet projevů podpory. Momentálně já i mí blízcí prožíváme těžké chvíle a vaše podpora pro nás v těchto dnech hrozně znamená. A to jak pro mě tak pro tým EBR, který odvedl v posledních letech úžasnou a tvrdou práci. Byla to neuvěřitelná jízda, mám pocit, že šlo o nejdelší kvalifikační úsek v historii. A pak, když už jsme věděli, že jsme schopni dosáhnout rekordu, jsme to zahodily v poslední zatáčce.“ Jak uvádí Erik, je čas se tedy dostat zpět do sedla a dívat se dopředu.

EBR se prostřednictvím Erika dále vyjádřilo, že se snažili dělat příliš mnoho věcí a očekávali úspěch ve všem a to okamžitě. Finanční prostředky ubývaly, až došlo na nejhorší. To však nesnižuje úspěchy, neboť Erik pozvedl sportování amerických strojů na lepší úroveň. Jejich 1190RS, RX a 1190 SX se ukázali jako konkurenceschopné. Zatímco nová spolupráce s MotoCorp a jejich značkou Hero dovolila Erikovy nakouknout do velkosériové výroby.

„Děkujeme všem za podporu, zůstaňte i dále naladěni. Nedokáži předpovídat budoucnost, ale věřím, že to nejlepší ještě přijde.“ uzavírá svoji zpověď Erik Buell.

Zdroj: 11. 05. 2015 15:59|Autor: |Zdroj: motorcycleusa.com|Novinky

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *